• Aktualności
  • Oferta pracy - Stanowisko ds. obsługi klienta

Oferta pracy - Stanowisko ds. obsługi klienta

07-10-2024

Jakie będą Twoje zadania:

  • prowadzenie aktywnej sprzedaży produktów depozytowych i kredytowych dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych zgodnie z obowiązującymi w Banku procedurami, jak również przestrzeganie ustalonych standardów obsługi klienta,
  • aktywne działania ukierunkowane na pozyskiwanie Klientów,
  • sprzedaż ubezpieczeń,
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze klienta indywidualnego lub instytucjonalnego w tym w sprzedaży produktów depozytowych i kredytowych (gotówkowych lub hipotecznych),
  • umiejętność nawiązywania i budowania długofalowych relacji z Klientami,
  • wykształcenie wyższe min. licencjat.

Mile widziane:

  • Kurs kasjerski,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę stacjonarną,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • premię kwartalną za realizację indywidualnych celów sprzedażowych.

Warunkiem rozpatrzenia aplikacji będzie umieszczenie w CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Bank Spółdzielczy w Grybowie, 33-330 Grybów, ul. Rynek 13 w celu prowadzenia aktualnej rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Jednocześnie oświadczam, że niniejsza zgoda została wyrażona dobrowolnie oraz, że zostałam/em poinformowana/ny o przysługujących mi prawach, w tym wycofaniu zgody na przetwarzanie danych w każdym czasie."

Jeżeli chce Pan/Pani, abyśmy zachowali Pana/Pani dane dla celów przyszłych rekrutacji, prosimy o dopisanie dodatkowo poniższej klauzuli:

"Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez Bank Spółdzielczy w Grybowie."

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Znajdziesz nas też tutaj